SuperBet Supergame – Ekstrakasa to istna Ekstraklasa!

Każdy bukmacher, tworząc daną akcję promocyjną, liczy, że przypadnie ona graczom do gustu, a co za tym idzie – stanie się prawdziwym hitem na rynku. Później następuje weryfikacja – raz udana, raz mniej.

Na szczęście w przypadku  SuperBet Supergame od początku było wiadomo, że to strzał w dziesiątkę, ponieważ typerzy bardzo chętnie sprawdzali swoje siły w tej zabawie. Nic zresztą dziwnego – przecież do wygrania jest… Ekstrakasa!

Do 150 tysięcy złotych czeka na uczestników zabawy o nazwie  SuperBet Supergame

Wysokość nagród to zawsze jedna z najważniejszych informacji w kontekście akcji promocyjnych. Im więcej do wygrania, tym rzecz jasna lepiej dla uczestników zabawy, gdyż każdy pragnie wygrać możliwie jak największą sumę pieniędzy. Supergame prezentuje się pod tym względem bardzo atrakcyjnie, ponieważ pełna pula nagród dla wszystkich wynosi do 150 tysięcy złotych w gotówce – za darmo – bez żadnych haczyków.

Mowa tu o wyjątkowej akcji promocyjnej również w innych aspektach. Już za sam udział otrzymuje się gwarantowaną nagrodę, co jest jednak rzadkością w tego typu zabawach. Każdy, kto zdecyduje się na udział, wygrywa. Za prawidłowe wytypowanie wszystkich, czyli pięciu wyników, można walczyć o Jackpot o ogólnej wartości 50 tysięcy złotych.

Ekstrakasa za Ekstraklasę

Już na pierwszy rzut oka może wydawać się, że te dwa słowa są do siebie bardzo podobne. Jak się okazuje, to nie jest przypadek. W zabawie  SuperBet Supergame do wygrania jest Ekstrakasa za wytypowanie wyników meczów Ekstraklasy. Oczywiście to zadanie nienależące do łatwych, ponieważ w polskiej piłce często padają zaskakujące wyniki, a poziom poszczególnych klubów jest bardzo wyrównany.

Pomimo to sprawdzenie swoich sił w tym wyzwaniu jest bardzo opłacalne. Ekstraklasa od lat jest bardzo chętnie wybierana przez miłośników zakładów w Polsce i zapewne taki stan rzeczy będzie się wciąż utrzymywał. Jedna z najciekawszych lig piłkarskich na świecie (a dla nas również najlepsza) i mnóstwo pieniędzy do wygrania – czego chcieć więcej?

Nie udało Ci się wygrać głównej nagrody? Nic straconego – za chwilę nowa runda!

Jeżeli szczęście Ci nie dopisało i nie zdołałeś wygrać satysfakcjonującej sumy pieniędzy, przed Tobą kolejne szanse! Mecze Ekstraklasy to mnóstwo okazji do typowania.  SuperBet Supergame to zabawa cykliczna, a nie jednorazowa. Jedna runda trwa zazwyczaj kilka dni – około tygodnia. Po tym czasie rozpoczyna się następna, która dla każdego uczestnika stanowi nowy rozdział.